spřátelíme? -> TADY, Reklamy -> SEM!!,
napiš pohádku!!! -> TADY chceš Ohodnotit blog? -> TADY
Kup si kofoláčka -> TADY Hot or Not ? -> VOTE!!

na co zrovna myslím

Asi jste si všimly ^^

14. dubna 2012 v 15:07 | Tee♥
Čus:)
Tak jak napovídá nadpis asi jste si všimly, že je na blogu nastaven nový design:)
Je od www.lost-and-found.blog.cz a je uplně krásnej:D !
Zamilovala jsem si ho, no.. :)
A jak jste si taky asi všimly tak už zase novej článek, což znamená, že jsem převážně už zdravá:D:)
Už jenom taková ta lehká rýmička:D Takže dobrý:) tak zas čest ;)
xoxo Tee♥

ILL

5. dubna 2012 v 13:44 | Tee♥
čest..
do řitě je mi fakt zle..:/ chřipka si řekla, že mě zase jednou navštíví.
Což znamená, že mám návštěvu - nerušit!
díky:)

Jo, stále žiju

30. března 2012 v 21:14 | TeReZ
Ahoooj !:D
Nojo představte si to já stále žiju:D
Teda aspoň se o to snažím. Noo ráda bych zase chodila sem na blog a psala a přidávala:) chybí mi to. Strašně ale. nemám vůbec nikoho komu bych se mohla vyzpovídat takže se vracím sem. :) Protože doba, kterou jsem tady strávila když sem začínala s blogem, tak byla nejlepší. Vážně jo. A hned jak jsem sem přestala chodit? BUM! Najednou všechno v háji. Možná to nneí blogem, ale něco zkusit musim:D. Tak zatim čuss;)

Jak de život mladé blogařky

26. listopadu 2011 v 19:40 | TeReZ
Ahoj:)
Jako každej normální puberťák mám svoje problémy. A dokonce ty, který má skoro většina. Ale to je jedno. POtřebovala bych se zeptat: Nevěděl byste někdo kde bych sehnala koženou bundu? Velikost: S-M barva: HNĚDÁ! přibližně asi jako tato:
http://www.skate4you.cz/images/bazaar-photo/43720_damska-kozena-bunda-do-pasu-crafted-vel-38_15744.jpg
Ale chci ji v hnědém. piště odkazy a nebo jestly ji máte a prodáte tak napište. Mockrát díky.

Dlouhá doba :)

15. září 2011 v 18:11 | TeReZ
Jojoo byla to dlouhá doba od posledního článku :D ... každopádně sem si chtěla užívat zbytek prázdnin a né se flákat tady :-) .. tak napůl sem si to užila, ale byly i doby kdybych byla radši vážně doma.. :/ Tak třeba .. byly kalb, ale byla sem asi tak na 2 ze 100 protože mě táta nikdy nechtěl pustit a když sem tam byla tak sem radši zjistila že mě tam ani nechtěj .. :// všechno co sem chtěla sem si museka nakoupit sama a ještě mi to pak brali .. dementi ..:D no .. ale zjistila sem že některý holky o kterejch sem si myslela že sou to fajn hodný holky tak to sou pěkný potv ory anaopak..:D:( Už aby byl listopad páč přesně za 2 měsíce mam narozeniny :)) a du s kámoškou to pořádně oslavit už je to pěkně naplánovaný ;) moc se na to těšim páč to je uplně nejlepší holka co může bejt :)) sem za ní opravdu ráda:) A včera sem byla s mamkou na nákupech .. ty vole:D když s ní chodim nakupovat je to většinou na 3 minuty a nemam nic ale teď sme tam byli nějaký 3-4 hodiny a mam: spodní prádlo, 2 trička, kalhoty, 2 časáky, všechno do školy, pudr, antibakteriální gel - voňavý (skvělá věc! :D) a další a další..:) byl to skvělej den! noo teď asi půjdu napsat nějaký články ještě a přenastavím desing:) Tak zatim čego;)

Z dovolené zpátky na scéně

16. srpna 2011 v 19:46 | TeReZ
Nějakou tu dobu sem strávila někde v nějaký prdeli na táboře .. každopádně doma teda pořád nejsem. sem u babičky, která má sice internet, ale rychlej jak prdel slona .. tudíž prozatim nebudu přidávat články .. domů se vracim 22. ale i tak to neznamená že hned začnu přidávat páč mam toho v plánu ještě docela dost ještě musim jít dokoupit spoustu věcí co se týče oblečení a taky do školy do který se musim ještě připravit ..pak mam jít ještě s dalšíma 3ma kámoškama ven pak mam taky nějaký ty akce, narozky a tak.. takže až budu moc tak Vám sem něco zase hodim :) páčko :-*

Prosím o radu :-)

26. dubna 2011 v 21:06 | TeReZ
Ano, potřebuji vaši radu ! :-)
Totiž, spíš to bude něco jako vaše rozhodnutí ..
Konkrétně .. chci napsat povídku nebo něco v tom smyslu ale chtěla bych vás poprosit abyste vybraly !
Vyberte mezi tím aby to vyprávěla:
Holka x Kluk
Předem moc Děkuji :-) Pá ;-)
xoxo TeReZ

Jahůů

23. dubna 2011 v 13:23 | TeReZ
čus! :-)
Jó mám už lepší náladu ! Kámoš mi pormluvil do duše nejspíš :-) Johohó!
Yeeaah!! :D No a jak si užíváte velikonoce ? :-) A jaké máte venku počasí? U nás je nádherně <3 přímo až hnusně nádherně :D totiž je tam fáákt super teplo :D No tadyk máte ještě něco na ty velikonoce ;-) Páčko !
Velikonoční výzdoba

Příběh ze života..

20. dubna 2011 v 18:16 | TeReZ
První den: Období, kdy sem šťastná
Chňá! On mi napsal! Jo! Šťastná lítám z místa na místo nvm kam dřív a co odpovědět.. A najednou jdem spolu ven .. pane bože už ho vidim je tak dokonalej :-)
Cože? Jak to že má přijít další kluk? Cože ono jich tam přišlo daleko víc .. aha no :DD
Vy se tam klidně zhulte ale mě to nestrkej pod nos! Ok viď .. A můýu aspoň pivo? Ok ..
Fajn je konec dne a mám se s nim rozloučit .. heh co mu řeknu? a mam mu dát pusu nebo jenom obejmout nebo ani to ne?
Nepřemejšlej o tom nějak to dopadne! :-) A stalo se sám mě obejmul a řekl: "Děkuju Ti za dnešek" ! Jůů :-) A zase se mi zvedla nálada a celá šťastná smradlavá od cigaret s pivem v puse du domů a dělám že se nic nestalo jen to "tajím" tím podivně hezkým úsměvem :-))
Druhý den: stále šťastná ..
píp píp přišla mi sms a co v ní bylo? "Co dneska děláš?" a zase deme ven :-)) Zlato moje tak sem si popovídala s jeho kámošem on s nim a nechal nás tam prej: "co ste si povídali?" Háách :DD ále nic .. dělej říkej ..ále nííc!! neštvi mě a dělej! NE! ..
ten už přijde takže se deme projít my .. a zase.. "co ste si povídali?" atd .. pak sme se začali "prát" a nakonec sme si skončily v náruči .. Jůůů! Já ho miluju :-* :-) Pak sme se vraceli a nakonec se po nějaký době dohodli že už půjdem .. a umě před barákem se to stalo ! dal mi pusu ! :-) a drželi se v náruči celou dobu .. on nepustil mě a já jeho ..můj brouček :-*
Třetí den: Všechno v háji, na houby, do ústavu, nejsem absolutně vůbec šťastná, ubližuju si ..
Nejdřív ve škole mě nezdravil a upa ignoroval, nechápala sem v tu dobu ještě proč. Pak sem byla celej den smutná teda asi do pěti večer pak mi napsal :-) <3 Byla sem zase o něco veselejší ..na chvilku ! prej že mi napíše jestly bude moct ..v šest .. v šest dvacet nic nepsal tak sem napsala já .. prej že je dávno už venku .. aha no (už to mě naprdlo) když tam sem zjistim že tam sou zase ty dva kloučci .. jeden normální druhej trochu nenormální .. ale nevadí sice mi to mohl napsat ale dobrý to je v pohodě .. po nekonečným koukání a nehorázný nudě když dem konečně domů (a proč že to teda chodim s nim ven když se pak stejně jenom nudim? No protože HO chci vidět ..!) tak nejenom že si už nemáme co říct ale dokonce se skoro pohádáme .. Nejen že když se ho zeptám proč mi dal tu pusu když mě pak takhle ignoruje a on odpoví že sem mu jí dala já a jinak nic jinýho neodpoví .. tak mi řekne že mám na něj zapomenout, nezdravit ho atd .. hodně blbej vtip ! Jaj jenže on to vtip nebyl .. hmm super a prej ještě: "nebul" no ty vole ! takže předtim než du domů tak se 2x doopravdy vybulim doma snad ještě 50x ... asi ho fakt miluju ! :'( SHIT ! tak sem se zase podřezala ale jenom trochu obtáhla již vzniklé "Z" (to je další příběh) a proč že "Z" ? hádejte .. jméno kluka ;-) teď je mi tak akorát na prd je mi blbě všichni se ptaj co mi je já si jen zalezu někam kde na mě není vidět a vybulim se .. nikomu nic není podezřelí páč mě každej ignoruje kámošky se radši bavěj s klukama no a kluci sou zabejvaný kámoškama .. takže si nikdo ničeho nevšiml možná tak pár lidí toho "Z" na ruce .. :-(( Každopádně mi je teď opravdu zle! a je tu tak asi jediný vysvětlení:
na kluky leze jaro ..

Nemocnice ..ale fuj! :o(

22. března 2011 v 16:30 | TeReZ
Tak .. když sem byla v nemocnici napsala sem si 2 články abych je pak mohla zveřejnit ^^ Tady jsou:
 
 

Reklama