spřátelíme? -> TADY, Reklamy -> SEM!!,
napiš pohádku!!! -> TADY chceš Ohodnotit blog? -> TADY
Kup si kofoláčka -> TADY Hot or Not ? -> VOTE!!

Květen 2011

Módní policie 0.4

17. května 2011 v 13:14 | TeReZ |  Módní policie
Amanda Bynes,Paris Hilton vs. Kelly Preston
A: krásné! :-) 10/10
P: punčochy dolů ! 5/10
K: pěkné ale moc mi na ní nesedí .. 9/10

Správné žehlení vlasů

17. května 2011 v 13:09 | TeReZ |  Fashion Tips
Nadaný pomocník
Žehlička je skvělá věc, třeba však vědět, jak s ní správně zacházet - jinak vaše vlasy budou zničené a vysušené. Zkuste však postupovat podle následujících kroků:
Krok první
Umyjte si vlasy klasickým způsobem a jemně je osušte. Není třeba je fénovat, později si je do požadované podoby vyžehlíte. Když máte vlasy suché, použijte na konečky silikon, který seženete v dobré drogerii nebo lékárně. Čistý silikon je velmi mastný, nebojte se ale, že vám vlasy příliš mastí. Jen jejich ochrání a při žehlení se vypaří.
Krok druhý
Vlasy jsou suché, silikon vetřen - nyní je sepněte a nechte spuštěné jen ty spodní. Pramínek po pramínku začněte žehlit. Berte raději tenčí prameny, pečlivě jeden po druhém rychle "přežehlete" a nechte volně spadnout. Nakonec upravte vrch hlavy. Celé vlasy pak můžete jemně nalakovat, nepřežeňte to však, aby se účes neslepil. Pokud vlasy takto vyžehlíte, tak i při slabší kvalitě a struktuře vlasu vám pěkný účes vydrží i několik dní.
Na závěr však jedno důležité upozornění. Buďte velmi opatrná při výběru žehličky. Raději investujte peníze do kvality, protože ty levné i tak nefungují a velmi škodí vlasům. Pořiďte si tu s trojitou ochranou - keramickou, turmalínovou a teflonovou. A nepoužívejte žehličku více než dva-tři krát do týdne, pokud nechcete mít zničené vlasy. ;-)

Pár tipů na pěkné nehty

17. května 2011 v 13:06 | TeReZ |  Fashion Tips
* míchej odstíny! Nekupuj si každý měsíc novou barvu, ale použij své poloprázdné laky a vytvoř nové odstíny. Nalej lak číslo jedna do laku číslo dvě, přidej pár kapek průsvitného laku a pořádně promíchej.

* Nezapomínej na všechny vrstvy lakování, tedy podkladový lak, dvě vrstvy barevného laku a jednu vrstvu průsvitného na závěr, aby si předešla odlupování.

* Vyzkoušej změnu textury! Máš ráda něco nového? Pak si nehty ozdob flitry, krajkou nebo kamínky. Nehtem lesklým jako zrcadlo odzvonilo ...

* Barevná francouzská manikúra je posledním hitem ve světě manikúry. Namísto klasické kombinace béžové s bílou si namaluj nehty například modrou se zelenými špičkami, žlutou s oranžovými ...

* Pokud chceš opticky prodloužit své ruce, namaluj si nehty barvou co nejvíce přibližnou tvé přirozené barvě pokožky. ;-)